Witaj na forum World of Ninja.
Zarejestruj się i oczekuj na start naszego serwera.
 
Witaj na forum World of Ninja.
Zarejestruj się i oczekuj na start naszego serwera.
 
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

 


 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Partnerstwo
YouFM.pl - Klimat, Ludzie, Zabawa
Radio Partnerskie

Top posters
ZeroSky
Specjalnie... oczywiścię I_vote_lcapSpecjalnie... oczywiścię I_voting_barSpecjalnie... oczywiścię I_vote_rcap 
Sopa
Specjalnie... oczywiścię I_vote_lcapSpecjalnie... oczywiścię I_voting_barSpecjalnie... oczywiścię I_vote_rcap 
Saiyaman
Specjalnie... oczywiścię I_vote_lcapSpecjalnie... oczywiścię I_voting_barSpecjalnie... oczywiścię I_vote_rcap 
Misticoo
Specjalnie... oczywiścię I_vote_lcapSpecjalnie... oczywiścię I_voting_barSpecjalnie... oczywiścię I_vote_rcap 
Bboy Misiek
Specjalnie... oczywiścię I_vote_lcapSpecjalnie... oczywiścię I_voting_barSpecjalnie... oczywiścię I_vote_rcap 
tashur
Specjalnie... oczywiścię I_vote_lcapSpecjalnie... oczywiścię I_voting_barSpecjalnie... oczywiścię I_vote_rcap 
normal
Specjalnie... oczywiścię I_vote_lcapSpecjalnie... oczywiścię I_voting_barSpecjalnie... oczywiścię I_vote_rcap 

 

 Specjalnie... oczywiścię

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
ZeroSky
Novice Ninja
ZeroSky


Liczba postów : 12
Join date : 30/01/2012

Specjalnie... oczywiścię Empty
PisanieTemat: Specjalnie... oczywiścię   Specjalnie... oczywiścię EmptyPon Sty 30, 2012 3:12 pm

Mam pomysł.Można by z questa lub sms-shopu wygrać zwoje.
Będzie to coś jak runy w Globalnej tibi.Np.Używasz zwój wiatru i atakuje wielka trąba niszcząca przeciwników.Mam nadzieję , że wam się podoba!
Powrót do góry Go down
Sopa
Moderator
Sopa


Liczba postów : 11
Join date : 28/01/2012

Specjalnie... oczywiścię Empty
PisanieTemat: Re: Specjalnie... oczywiścię   Specjalnie... oczywiścię EmptyPon Sty 30, 2012 3:23 pm

Hmm... Dobry pomysł - mi się podoba, ale można dodać jeszcze to:
Podczas użycia scroll'a nad graczem wyświetla się animowany tekst np.
Scroll wiatru - napis: Air Attack! lub Air Spell! - jakieś zaklęcie.
Powrót do góry Go down
Misticoo
Admin



Liczba postów : 8
Join date : 27/01/2012

Specjalnie... oczywiścię Empty
PisanieTemat: Re: Specjalnie... oczywiścię   Specjalnie... oczywiścię EmptyPon Sty 30, 2012 3:35 pm

Dobry pomysl, to z napisem nad graczem tez, ale all spelle beda po japonsku, tzn jedynie zapis fonetyczny Smile
Powrót do góry Go down
ZeroSky
Novice Ninja
ZeroSky


Liczba postów : 12
Join date : 30/01/2012

Specjalnie... oczywiścię Empty
PisanieTemat: Re: Specjalnie... oczywiścię   Specjalnie... oczywiścię EmptyPon Sty 30, 2012 4:15 pm

No to już by było extra.Japońskie znaki to super pomysł.To by wyglądało b.fajnie
Powrót do góry Go down
Saiyaman
Admin
Saiyaman


Liczba postów : 10
Join date : 27/01/2012

Specjalnie... oczywiścię Empty
PisanieTemat: odp   Specjalnie... oczywiścię EmptyPon Sty 30, 2012 4:29 pm

Na japońskie słowa tzn nazwy wpadliśmy razem. tzn będzie to tak Ogniste Tornado-火の竜巻. Skorzystamy z tych znaków albo takich jak z wymowy. Moim zdaniem używanie tych z wymowy będzie o wiele lepsze niż te tradycyjne Japońskie.
Aa i nie ma co gadać o SmS Shopie jeśli nie zaczeliśmy prac. Mam nadzieje że od jutra zepniemy poślady i się postaramy. Miałem ostanio Awarie w kompie i 1 z dysków poszedł się Jeb.. no i tak to było. Posiadamy już skrypt na Kowalstwo tzn. że będzie można ulepszać przedmioty.
Pozdrawiam, Saiyaman
Powrót do góry Go down
https://wofn.forumpl.net
Sponsored content





Specjalnie... oczywiścię Empty
PisanieTemat: Re: Specjalnie... oczywiścię   Specjalnie... oczywiścię Empty

Powrót do góry Go down
 
Specjalnie... oczywiścię
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
  :: World of Ninja :: Pomysły-
Skocz do: