Witaj na forum World of Ninja.
Zarejestruj się i oczekuj na start naszego serwera.
 
Witaj na forum World of Ninja.
Zarejestruj się i oczekuj na start naszego serwera.
 
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

 


 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Partnerstwo
YouFM.pl - Klimat, Ludzie, Zabawa
Radio Partnerskie

Top posters
ZeroSky
Fabuła Gry. I_vote_lcapFabuła Gry. I_voting_barFabuła Gry. I_vote_rcap 
Sopa
Fabuła Gry. I_vote_lcapFabuła Gry. I_voting_barFabuła Gry. I_vote_rcap 
Saiyaman
Fabuła Gry. I_vote_lcapFabuła Gry. I_voting_barFabuła Gry. I_vote_rcap 
Misticoo
Fabuła Gry. I_vote_lcapFabuła Gry. I_voting_barFabuła Gry. I_vote_rcap 
Bboy Misiek
Fabuła Gry. I_vote_lcapFabuła Gry. I_voting_barFabuła Gry. I_vote_rcap 
tashur
Fabuła Gry. I_vote_lcapFabuła Gry. I_voting_barFabuła Gry. I_vote_rcap 
normal
Fabuła Gry. I_vote_lcapFabuła Gry. I_voting_barFabuła Gry. I_vote_rcap 

 

 Fabuła Gry.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Saiyaman
Admin
Saiyaman


Liczba postów : 10
Join date : 27/01/2012

Fabuła Gry. Empty
PisanieTemat: Fabuła Gry.   Fabuła Gry. EmptyPon Sty 30, 2012 5:20 pm

Witam.
Oto pierwsza fabuła gry autorstwa użytkownika Sopa


Czarne dni nadchodzą, świat który znamy nigdy wcześniej nie był tak zagrożony. Moc Hidoi rośnie, a my nie umiemy się przed nim bronić! Jedyną nadzieją są starożytni wojownicy NINJA(Arashi-Wiatr,Hi-Ogień,Miziu-Woda,Doton-Ziemia), pojawiający się co 100 lat tylko w obliczu wielkiego zagrożenia. Jedyne co nam, śmiertelnikom pozostaje, to modlić się, by krąg NINJA znów się zszedł w obronie dobra świata.

Hidoi dawno, dawno temu uciekł z samego centrum piekła kryjąc się na Ziemi. Wraz z jego przybyciem na świecie wszystko stało się złe. Ludzie wylewali swą agresję na elfy, a z kolei one na Krasnoludy. Frakcje coraz bardziej się pogrążały w nieuzasadnionej wojnie, lecz pewnego dnia Wielki Mistrz YinFang ogłosił zebranie się największych mistrzów sztuk walki. Pionierzy KungFu, Karate, Walki bronią białą, Łucznictwa, a nawet rzucania drewnianą belą stawili się u YinFang'a, by złożyć przysięgę wiążącą do samej śmierci. Od tamtej pory wiązała ich magiczna więź:
,,Gdy świat się pogrąży w ciemności, a znikąd nie będzie ratunku, Krąg NINJA na Ziemię zejdzie i wygrywając ze złem odejdzie.".
Wojownicy szybko wygrali z Hidoi. Wygnali go do innego wymiaru. Po tysiącu lat wściekłość Hidoi była tak ogromna, że całkowicie zniszczyła barierę trzeciego wymiaru.
Hidoi wydostał się ze swojego znienawidzonego więzienia i powrócił na Ziemię dziesięciokrotnie silniejszy, by dokończyć to co zaczął...
Powrót do góry Go down
https://wofn.forumpl.net
Bboy Misiek
Novice Ninja



Liczba postów : 2
Join date : 30/01/2012

Fabuła Gry. Empty
PisanieTemat: Re: Fabuła Gry.   Fabuła Gry. EmptyWto Sty 31, 2012 3:29 pm

fabuła niczego sobie, ale nie podoba mi się parę rzeczy. Oczywiście to jest moje skromne zdanie, ale kiedy przeczytałem krasnoludy i elfy to od razu mi się skojarzyło z Lineage II albo Władca Pierścieni. No wg mnie to z Japońską czy Chińską kulturą się gryzie i jest nei fajne. Poza tym Dodał bym, że ten krą ninja zwołują swą armię do wlaki, bo ten krąg ninja czy ich tam jest 5 czy 10 a np na serwerze bd 100 osób to tak poza fabuła bd. Ale to jest moje myślenie, nie każdy musi się z tym zgadzać.

Pozdrawiam, bboy

P.S. Czy mógłby ktos usunąłąć to " Nie ma kopiowania", bo błedów porawić nie mogę :/
Powrót do góry Go down
Sopa
Moderator
Sopa


Liczba postów : 11
Join date : 28/01/2012

Fabuła Gry. Empty
PisanieTemat: Re: Fabuła Gry.   Fabuła Gry. EmptyWto Sty 31, 2012 3:45 pm

To dopiero początkowa fabuła.

Co do kręgu NINJA - moge napisać tylko tyle, że składa się z 10 starożytnych wojowników. Niestety przez moc Hidoi zaczeli ulegać swoim słabością - czyli rządzą sławy, pieniędzy. Niektórzy popadli w obłęd - ostatecznie krąg NINJA się rozpada... ale to już będzie w dalszej części fabuły.

Niezły jesteś - krasnoludy i elfy są z Władcy Pierścieni, nie dawno czytałem Very Happy
Krasnoludy - żyją w podziemiach Tybetu.
Elfy - Zamieszkują lasy i ogrody(słynne ogrody Japońskie), są bardzo małe i przypominają piękne kwiaty.

Wkrótce kolejna część fabuły - dłuższa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fabuła Gry. Empty
PisanieTemat: Re: Fabuła Gry.   Fabuła Gry. Empty

Powrót do góry Go down
 
Fabuła Gry.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
  :: World of Ninja :: Informacje-
Skocz do: