Witaj na forum World of Ninja.
Zarejestruj się i oczekuj na start naszego serwera.
 
Witaj na forum World of Ninja.
Zarejestruj się i oczekuj na start naszego serwera.
 
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

 


 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Partnerstwo
YouFM.pl - Klimat, Ludzie, Zabawa
Radio Partnerskie

Top posters
ZeroSky
Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_lcapCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_voting_barCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_rcap 
Sopa
Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_lcapCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_voting_barCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_rcap 
Saiyaman
Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_lcapCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_voting_barCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_rcap 
Misticoo
Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_lcapCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_voting_barCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_rcap 
Bboy Misiek
Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_lcapCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_voting_barCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_rcap 
tashur
Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_lcapCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_voting_barCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_rcap 
normal
Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_lcapCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_voting_barCzy byłeś ostatnio na stronie pokemon? I_vote_rcap 

 

 Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
ZeroSky
Novice Ninja
ZeroSky


Liczba postów : 12
Join date : 30/01/2012

Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? Empty
PisanieTemat: Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon?   Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? EmptySro Lut 08, 2012 10:22 am

Weszłam na stronę pokemon i została ona zainfekowana przez:jogosonline.clickgratis.com.br
Czyli zapewne reklame.Szkoda było stracić stronę.
Nie wiem czy da się coś zrobić.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sopa
Moderator
Sopa


Liczba postów : 11
Join date : 28/01/2012

Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? Empty
PisanieTemat: Re: Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon?   Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? EmptySro Lut 08, 2012 11:45 am

Wirus?
Tam nie ma wirusa... Ja wchodzę codziennie z Mojego Maca i nic mi się nie pokazuje...


P.S.
Dlaczego nikogo już nie obchodzi to i tamto forum?
Nikogo tu nie ma!
Powrót do góry Go down
ZeroSky
Novice Ninja
ZeroSky


Liczba postów : 12
Join date : 30/01/2012

Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? Empty
PisanieTemat: Re: Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon?   Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? EmptySro Lut 08, 2012 12:10 pm

Witryna pokemonbw.forumpl.net zawiera treści z witryny jogosonline.clickgratis.com.br, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.
Według informacji Google kontynuowanie grozi zainstalowaniem na komputerze złośliwego oprogramowania. Jeśli witryna już była odwiedzana lub jest zaufana, istnieje możliwość, że niedawno doszło do włamania do niej przez hakera. W tej chwili odradzamy kontynuowanie – możesz spróbować ponownie jutro albo przejść do innej witryny.
Powiadomiliśmy już właściciela witryny jogosonline.clickgratis.com.br, że znaleźliśmy w niej złośliwe oprogramowanie. Więcej informacji na temat problemów stwierdzonych pod adresem jogosonline.clickgratis.com.br zawiera Strona diagnostyczna Safe Browsing Google.
Powrót do góry Go down
Sopa
Moderator
Sopa


Liczba postów : 11
Join date : 28/01/2012

Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? Empty
PisanieTemat: Re: Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon?   Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? EmptySro Lut 08, 2012 2:39 pm

No to grubsza sprawa!

Może administracja się wypowie?
Powrót do góry Go down
ZeroSky
Novice Ninja
ZeroSky


Liczba postów : 12
Join date : 30/01/2012

Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? Empty
PisanieTemat: Re: Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon?   Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? EmptySro Lut 08, 2012 4:59 pm

Coś mi się wydaje , że projekt został porzucony.Tak jak myślałam.
Admini wchodzą ale się nie udzielają.
Powrót do góry Go down
Misticoo
Admin



Liczba postów : 8
Join date : 27/01/2012

Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? Empty
PisanieTemat: Re: Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon?   Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? EmptySro Lut 08, 2012 10:27 pm

Więc tak, zajmujemy się nadal pewnym projektem ja z braku czasu nie wchodzę na komputera tak jak mówiłem rodzina z Polski przyjechała a że długo się z nimi nie widziałem chciałem spędzić z nimi trochę czasu.
Co do forum pokemon... Nie wydaje mi się że jest zainfekowane, może to być spowodowane tym iż gry które podawał Saiyaman pochodzą z tamtej witryny, specjalnie narażałem swój komputer i wchodziłem na tamtą stronę, ta strona to cos jak nasze polskie gry.pl czy wyspagier.pl innymi słowy to strona z grami, nie wiem wchodzicie na włąsną odpowiedzialnosć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? Empty
PisanieTemat: Re: Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon?   Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon? Empty

Powrót do góry Go down
 
Czy byłeś ostatnio na stronie pokemon?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
  :: World of Ninja :: Informacje-
Skocz do: